Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje)
| Grootste stad | Taboadela |
| Gebied van Postcode 32691 | 7.5 km² |
| Bevolking | 628 |
| Mannelijke bevolking | 320 (51.0%) |
| Vrouwelijke bevolking | 308 (49.0%) |
| Bevolkingsverandering van 1975 tot 2020 | -46.8% |
| Bevolkingsverandering van 2000 tot 2020 | -25.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 51 jaren |
| Gemiddelde leeftijd bij de mannen | 49.4 jaren |
| Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen | 52.6 jaren |
| coördinaten | 42.25695826984557° / -7.83813102403702° |
| Gerelateerde Postcodes | 32669, 32690, 32692, 32693, 32694, 32695, 32696, 32697, 32698, 32699 |
Kaart van Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje)
Interactieve kaart
Bevolking van Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje)
Jaren 1975 tot 2030
| Data | 1975 | 1990 | 2000 | 2015 | 2020 | 2025* | 2030* |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bevolking | 1.180 | 1.003 | 848 | 732 | 628 | 583 | 551 |
| Bevolkingsdichtheid | 158,2 / km² | 134,5 / km² | 113,7 / km² | 98,2 / km² | 84,2 / km² | 78,2 / km² | 73,9 / km² |
Bevolkingsverandering van Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje) van 2000 tot 2020
Daling van 25.9% van jaar 2000 tot 2020
| Locatie | Verandering sinds 1975 | Verandering sinds 1990 | Verandering sinds 2000 |
|---|---|---|---|
| Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje) | -46.8% | -37.4% | -25.9% |
| Taboadela | -61.9% | -53.7% | -48% |
| Spanje | — | — | — |
Mediane leeftijd in Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje)
Mediane leeftijd: 51 jaar
| Locatie | Gemiddelde leeftijd | Mediane leeftijd (vrouw) | Mediane leeftijd (mannelijk) |
|---|---|---|---|
| Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje) | 51 yrs | 52.6 yrs | 49.4 yrs |
| Taboadela | 49.1 yrs | 51.1 yrs | 47.2 yrs |
| Spanje | 40.9 yrs | 42 yrs | 39.7 yrs |
Bevolkingsdichtheid van Postcode 32691
Bevolkingsdichtheid: 84,2 / km²
| Locatie | Bevolking | Gebied | Dichtheid |
|---|---|---|---|
| Postcode 32691 | 628 | 7,5 km² | 84,2 / km² |
| Taboadela | 371 | 6,9 km² | 53,8 / km² |
| Spanje | 45,3 million | 505.993,5 km² | 89,5 / km² |
Historische en geprojecteerde bevolking van Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje)
Geschatte bevolking van 0 tot 2100
- JRC (European Commission's Joint Research Centre) werken aan de GHS built-up grid
- CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
- [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.
| Bedrijven | 65 |
| Geschatte totale omzet | ~€ 1,6 mln. |
| Mediane omzet per bedrijf | ~€ 42,5K |
| Geschatte banen | 53 |
| Geschatte loonsom | ~€ 1,2 mln. |
| Branches | Bedrijven | Totale omzet | Mediaan | Banen |
|---|---|---|---|---|
| Groot- en detailhandel in en reparatie van auto's en motorfietsen | 13 | ~€ 278,1K | ~€ 44,7K | 9 |
| Verschaffen Van Accommodatie En Maaltijden | 5 | ~€ 218,1K | ~€ 40,1K | 9 |
| Overige Diensten | 7 | ~€ 197,2K | ~€ 32,4K | 9 |
Grootste bedrijven naar geschatte omzet
- Fogar Residencial de Taboadela — Ourense (stad) · ~€ 144,2K
- Distrior S.L. — Taboadela · ~€ 135,1K
- Geotunel Rante Boca Sur — Ourense (stad) · ~€ 95,1K
- Ballestas Carro — Taboadela · ~€ 83,2K
- Ganadería Casa Ferro S.C. — Ourense (stad) · ~€ 78,3K
Postcode 32691 - Taboadela, Galicië (Spanje) — Omzettrend
Mediane bedrijfsomzet per jaar
| Jaar | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mediane omzet per bedrijf | ~€ 32,1K | ~€ 29,2K | ~€ 33,8K | ~€ 36,2K | ~€ 38,1K | ~€ 40,7K |
Human Development Index (HDI)
Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
CO2-uitstoot van Postcode 32691
Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
| Locatie | CO2 uitstoot | CO2-uitstoot per hoofd van de bevolking | CO2-emissie-intensiteit |
|---|---|---|---|
| Postcode 32691 | 5,207 tn | 8.29 tn | 698.3 tons/km² |
| Taboadela | 3,076 tn | 8.29 tn | 446.5 tons/km² |
| Spanje | 330,097,501 tn | 7.29 tn | 652.4 tons/km² |
| CO2-uitstoot 2013 (ton/jaar) | 5,207 tn |
| CO2-uitstoot 2013 (ton/jaar) per hoofd van de bevolking | 8.29 tn |
| CO2-uitstootintensiteit 2013 (ton/km²/jaar) | 698.3 tons/km² |
Natuurlijk gevarenrisico
Relatief risico op 10
| Gevaar | Risiconiveau |
|---|---|
| Aardbeving | Gemiddeld (4) |
Recente aardbevingen in de buurt
Magnitude 3.0 en hoger
| Datum▼ | Tijd↕ | Magnitude↕ | Distance↕ | Diepte↕ | Locatie↕ | Link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5/1/15 | 6:43 PM | 3.3 | 96.5 km | 20,700 m | 4km SSW of Braga, Portugal | usgs.gov |
| 10/24/10 | 4:42 PM | 3.1 | 60 km | 10,000 m | Spain | usgs.gov |
| 12/9/07 | 3:09 PM | 3.1 | 80.4 km | 10,200 m | Spain | usgs.gov |
| 10/12/07 | 8:59 AM | 3.1 | 95.2 km | 20,400 m | Spain | usgs.gov |
| 10/31/06 | 4:11 PM | 3.2 | 67.1 km | 10,400 m | Spain | usgs.gov |
| 4/2/06 | 5:39 AM | 3.2 | 49.3 km | 10,600 m | Spain | usgs.gov |
| 1/9/05 | 6:31 AM | 3.7 | 76.9 km | 10,000 m | Spain | usgs.gov |
| 7/25/04 | 1:54 AM | 3.4 | 32.6 km | 15,600 m | Spain | usgs.gov |
| 5/23/04 | 5:40 PM | 3.6 | 23.1 km | 10,300 m | Spain | usgs.gov |
| 12/26/03 | 11:00 PM | 3.3 | 79.9 km | 10,500 m | Spain | usgs.gov |
Grootste stad
Taboadela is een gemeente in de Spaanse provincie Ourense in de regio Galicië met een oppervlakte van 25 km². Taboadela telt 1.642 inwoners (1-1-2012).
Taboadela Wikipedia PageOver onze gegevens
De gegevens op deze pagina zijn geschat met behulp van diverse openbaar beschikbare tools en bronnen. Ze worden aangeboden zonder garantie en kunnen onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico.