Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje)
| Grootste stad | Baralla |
| Gebied van Postcode 27686 | 24.3 km² |
| Bevolking | 384 |
| Mannelijke bevolking | 198 (51.6%) |
| Vrouwelijke bevolking | 186 (48.4%) |
| Bevolkingsverandering van 1975 tot 2020 | -70.7% |
| Bevolkingsverandering van 2000 tot 2020 | -25.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 55.4 jaren |
| Gemiddelde leeftijd bij de mannen | 53.7 jaren |
| Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen | 57.2 jaren |
| coördinaten | 42.86884535767305° / -7.304443755782769° |
| Gerelateerde Postcodes | 27671, 27672, 27673, 27675, 27676, 27680, 27685, 27687, 27688, 27689 |
Kaart van Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje)
Interactieve kaart
Bevolking van Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje)
Jaren 1975 tot 2030
| Data | 1975 | 1990 | 2000 | 2015 | 2020 | 2025* | 2030* |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bevolking | 1.309 | 646 | 513 | 474 | 384 | 339 | 318 |
| Bevolkingsdichtheid | 53,9 / km² | 26,6 / km² | 21,1 / km² | 19,5 / km² | 15,8 / km² | 14 / km² | 13,1 / km² |
Bevolkingsverandering van Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje) van 2000 tot 2020
Daling van 25.1% van jaar 2000 tot 2020
| Locatie | Verandering sinds 1975 | Verandering sinds 1990 | Verandering sinds 2000 |
|---|---|---|---|
| Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje) | -70.7% | -40.6% | -25.1% |
| Spanje | — | — | — |
Mediane leeftijd in Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje)
Mediane leeftijd: 55.4 jaar
| Locatie | Gemiddelde leeftijd | Mediane leeftijd (vrouw) | Mediane leeftijd (mannelijk) |
|---|---|---|---|
| Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje) | 55.4 yrs | 57.2 yrs | 53.7 yrs |
| Spanje | 40.9 yrs | 42 yrs | 39.7 yrs |
Bevolkingsdichtheid van Postcode 27686
Bevolkingsdichtheid: 15,8 / km²
| Locatie | Bevolking | Gebied | Dichtheid |
|---|---|---|---|
| Postcode 27686 | 384 | 24,3 km² | 15,8 / km² |
| Spanje | 45,3 million | 505.993,5 km² | 89,5 / km² |
Historische en geprojecteerde bevolking van Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje)
Geschatte bevolking van 0 tot 2100
- JRC (European Commission's Joint Research Centre) werken aan de GHS built-up grid
- CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
- [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.
| Bedrijven | 44 |
| Geschatte totale omzet | ~€ 806,5K |
| Mediane omzet per bedrijf | ~€ 24,4K |
| Geschatte banen | 38 |
| Geschatte loonsom | ~€ 706,6K |
| Branches | Bedrijven | Totale omzet | Mediaan | Banen |
|---|---|---|---|---|
| Overige Diensten | 19 | ~€ 433,4K | ~€ 23,9K | 23 |
Grootste bedrijven naar geschatte omzet
- Canpesa — Baralla · ~€ 105,1K
- Puente de Covas — Lugo (Spanje) · ~€ 53,1K
- Muebles Atticus — Lugo (Spanje) · ~€ 51,8K
- Baralla - Covas — Baralla · ~€ 51,1K
- Cemitério de Berselos — Lugo (Spanje) · ~€ 48,1K
Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje) — Omzettrend
Mediane bedrijfsomzet per jaar
| Jaar | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mediane omzet per bedrijf | ~€ 21,8K | ~€ 20,2K | ~€ 22,0K | ~€ 23,4K | ~€ 26,5K | ~€ 28,3K |
Human Development Index (HDI)
Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
Bruto binnenlands product (bbp) van Postcode 27686 - Baralla, Galicië (Spanje)
Bbp per hoofd van de bevolking, koopkrachtpariteit (constante internationale dollars van 2017)
| Data | 1990 | 1995 | 2000 | 2005 | 2010 | 2015 | 2020 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bbp per hoofd van de bevolking | $20.504 | $21.553 | $25.691 | $30.969 | $32.127 | $35.039 | $31.424 | $35.021 |
| Totaal bbp | $70,7 mln. | $73,1 mln. | $84,5 mln. | $104,7 mln. | $109,3 mln. | $105,9 mln. | $87,3 mln. | $94,4 mln. |
CO2-uitstoot van Postcode 27686
Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
| Locatie | CO2 uitstoot | CO2-uitstoot per hoofd van de bevolking | CO2-emissie-intensiteit |
|---|---|---|---|
| Postcode 27686 | 3,177 tn | 8.27 tn | 130.8 tons/km² |
| Spanje | 330,097,501 tn | 7.29 tn | 652.4 tons/km² |
| CO2-uitstoot 2013 (ton/jaar) | 3,177 tn |
| CO2-uitstoot 2013 (ton/jaar) per hoofd van de bevolking | 8.27 tn |
| CO2-uitstootintensiteit 2013 (ton/km²/jaar) | 130.8 tons/km² |
Natuurlijk gevarenrisico
Relatief risico op 10
| Gevaar | Risiconiveau |
|---|---|
| Droogte | Laag (2) |
| Aardbeving | Gemiddeld (4) |
Recente aardbevingen in de buurt
Magnitude 3.0 en hoger
| Datum▼ | Tijd↕ | Magnitude↕ | Distance↕ | Diepte↕ | Locatie↕ | Link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12/9/07 | 3:09 PM | 3.1 | 7.1 km | 10,200 m | Spain | usgs.gov |
| 10/12/07 | 8:59 AM | 3.1 | 68.4 km | 20,400 m | Spain | usgs.gov |
| 10/31/06 | 4:11 PM | 3.2 | 21.5 km | 10,400 m | Spain | usgs.gov |
| 6/9/06 | 11:18 PM | 4.8 | 83.6 km | 8,700 m | Spain | usgs.gov |
| 4/2/06 | 5:39 AM | 3.2 | 82.6 km | 10,600 m | Spain | usgs.gov |
| 1/9/05 | 6:31 AM | 3.7 | 6.2 km | 10,000 m | Spain | usgs.gov |
| 7/25/04 | 1:54 AM | 3.4 | 85.2 km | 15,600 m | Spain | usgs.gov |
| 5/23/04 | 5:40 PM | 3.6 | 59.4 km | 10,300 m | Spain | usgs.gov |
| 12/26/03 | 11:00 PM | 3.3 | 11.3 km | 10,500 m | Spain | usgs.gov |
| 12/2/02 | 3:08 AM | 3.1 | 92.5 km | — | Spain | usgs.gov |
Grootste stad
Baralla is een gemeente in de Spaanse provincie Lugo in de regio Galicië met een oppervlakte van 141 km². In 2001 telde Baralla 3305 inwoners.
Baralla Wikipedia PageOver onze gegevens
De gegevens op deze pagina zijn geschat met behulp van diverse openbaar beschikbare tools en bronnen. Ze worden aangeboden zonder garantie en kunnen onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico.