Postcode 11178 - Spanje
| Gebied van Postcode 11178 | 14 km² |
| Bevolking | 5,069 |
| Mannelijke bevolking | 2,617 (51.6%) |
| Vrouwelijke bevolking | 2,452 (48.4%) |
| Bevolkingsverandering van 1975 tot 2020 | +8.9% |
| Bevolkingsverandering van 2000 tot 2020 | +0.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 36.4 jaren |
| Gemiddelde leeftijd bij de mannen | 36.5 jaren |
| Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen | 36.3 jaren |
| coördinaten | 36.52212598914781° / -5.852080501643321° |
| Gerelateerde Postcodes | 11130, 11138, 11139, 11140, 11149, 11150, 11158, 11160, 11170, 11179 |
Kaart van Postcode 11178 - Spanje
Interactieve kaart
Bevolking van Postcode 11178 - Spanje
Jaren 1975 tot 2030
| Data | 1975 | 1990 | 2000 | 2015 | 2020 | 2025* | 2030* |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bevolking | 4.654 | 4.977 | 5.068 | 5.499 | 5.069 | 4.932 | 4.788 |
| Bevolkingsdichtheid | 333,4 / km² | 356,5 / km² | 363 / km² | 393,9 / km² | 363,1 / km² | 353,3 / km² | 343 / km² |
Bevolkingsverandering van Postcode 11178 - Spanje van 2000 tot 2020
Stijging van 0% van jaar 2000 tot 2020
| Locatie | Verandering sinds 1975 | Verandering sinds 1990 | Verandering sinds 2000 |
|---|---|---|---|
| Postcode 11178 - Spanje | +8.9% | +1.8% | +0% |
| Spanje | — | — | — |
Mediane leeftijd in Postcode 11178 - Spanje
Mediane leeftijd: 36.4 jaar
| Locatie | Gemiddelde leeftijd | Mediane leeftijd (vrouw) | Mediane leeftijd (mannelijk) |
|---|---|---|---|
| Postcode 11178 - Spanje | 36.4 yrs | 36.3 yrs | 36.5 yrs |
| Spanje | 40.9 yrs | 42 yrs | 39.7 yrs |
Bevolkingsdichtheid van Postcode 11178
Bevolkingsdichtheid: 363 / km²
| Locatie | Bevolking | Gebied | Dichtheid |
|---|---|---|---|
| Postcode 11178 | 5.069 | 14 km² | 363 / km² |
| Spanje | 45,3 million | 505.993,5 km² | 89,5 / km² |
Historische en geprojecteerde bevolking van Postcode 11178 - Spanje
Geschatte bevolking van 0 tot 2100
- JRC (European Commission's Joint Research Centre) werken aan de GHS built-up grid
- CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
- [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.
Netnummers
Percentage gebiedscodes gebruikt door bedrijven in Postcode 11178 - Spanje
Branches
Bedrijfsdistributie per sector in Postcode 11178 - Spanje
| Industrie omschrijving | Aantal bedrijven |
|---|---|
| Bars en café's | 13 |
| Buurtwinkels en supermarkten | 11 |
| Ijzerhandel | 1 |
| Kledingwinkels | 5 |
| Onderwijs | 3 |
| Restaurants | 7 |
| Winkelen | 6 |
| Bedrijven | 503 |
| Geschatte totale omzet | ~€ 9,7 mln. |
| Mediane omzet per bedrijf | ~€ 35,5K |
| Geschatte banen | 370 |
| Geschatte loonsom | ~€ 7,8 mln. |
| Branches | Bedrijven | Totale omzet | Mediaan | Banen |
|---|---|---|---|---|
| Groot- en detailhandel in en reparatie van auto's en motorfietsen | 109 | ~€ 3,6 mln. | ~€ 35,5K | 120 |
| Verschaffen Van Accommodatie En Maaltijden | 36 | ~€ 1,1 mln. | ~€ 35,2K | 45 |
| Kunst, Amusement En Recreatie | 26 | ~€ 772,6K | ~€ 31,4K | 33 |
| Bouwnijverheid | 23 | ~€ 680,9K | ~€ 47,6K | 26 |
| Overige Diensten | 22 | ~€ 491,7K | ~€ 22,3K | 21 |
| Menselijke Gezondheidszorg En Maatschappelijke Dienstverlening | 15 | ~€ 478,8K | ~€ 35,5K | 19 |
| Openbaar bestuur en defensie; verplichte sociale verzekeringen | 7 | ~€ 315,4K | ~€ 54,7K | 13 |
| Onderwijs | 13 | ~€ 262,4K | ~€ 27,9K | 18 |
Grootste bedrijven naar geschatte omzet
- Sabores De Paterna Sca Coop — Paterna de Rivera · ~€ 282,6K
- Cash Garcia Paterna — Paterna de Rivera · ~€ 182,8K
- Ultramarinos carmen — Paterna de Rivera · ~€ 169,9K
- Venta El Cantarero S.L. — Paterna de Rivera · ~€ 166,5K
Postcode 11178 - Spanje — Omzettrend
Mediane bedrijfsomzet per jaar
| Jaar | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mediane omzet per bedrijf | ~€ 29,9K | ~€ 26,3K | ~€ 29,5K | ~€ 32,4K | ~€ 33,7K | ~€ 35,9K |
Bedrijfsspreiding voor Postcode 11178 - Spanje
Human Development Index (HDI)
Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
CO2-uitstoot van Postcode 11178
Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
| Locatie | CO2 uitstoot | CO2-uitstoot per hoofd van de bevolking | CO2-emissie-intensiteit |
|---|---|---|---|
| Postcode 11178 | 33,548 tn | 6.62 tn | 2,403.1 tons/km² |
| Spanje | 330,097,501 tn | 7.29 tn | 652.4 tons/km² |
| CO2-uitstoot 2013 (ton/jaar) | 33,548 tn |
| CO2-uitstoot 2013 (ton/jaar) per hoofd van de bevolking | 6.62 tn |
| CO2-uitstootintensiteit 2013 (ton/km²/jaar) | 2,403.1 tons/km² |
Natuurlijk gevarenrisico
Relatief risico op 10
| Gevaar | Risiconiveau |
|---|---|
| Droogte | Hoog (10) |
| Aardbeving | Gemiddeld (4) |
Recente aardbevingen in de buurt
Magnitude 3.0 en hoger
| Datum▼ | Tijd↕ | Magnitude↕ | Distance↕ | Diepte↕ | Locatie↕ | Link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4/26/18 | 4:13 AM | 4 | 39.7 km | 10,000 m | 9km SW of Cortes de la Frontera, Spain | usgs.gov |
| 8/31/16 | 12:02 PM | 3.8 | 49.8 km | 5,800 m | 5km NNW of San Roque, Spain | usgs.gov |
| 8/19/14 | 6:38 AM | 4.6 | 52.2 km | 11,330 m | 1km WNW of Puerto Serrano, Spain | usgs.gov |
| 11/27/13 | 1:53 PM | 3.5 | 60.3 km | 1,900 m | 5km SSE of Manilva, Spain | usgs.gov |
| 3/18/13 | 8:11 PM | 4 | 27.8 km | 44,600 m | Strait of Gibraltar | usgs.gov |
| 8/25/10 | 1:29 AM | 4.5 | 41.6 km | 43,900 m | Strait of Gibraltar | usgs.gov |
| 11/25/08 | 4:27 AM | 3.1 | 73.7 km | 10,100 m | Spain | usgs.gov |
| 11/23/08 | 6:40 AM | 3.3 | 69.8 km | 10,800 m | Spain | usgs.gov |
| 10/14/08 | 2:06 AM | 3.1 | 77.8 km | — | Spain | usgs.gov |
| 10/8/08 | 9:04 AM | 3.9 | 71.9 km | 11,100 m | Spain | usgs.gov |
Over onze gegevens
De gegevens op deze pagina zijn geschat met behulp van diverse openbaar beschikbare tools en bronnen. Ze worden aangeboden zonder garantie en kunnen onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico.