Lokale economie in Postcode 03560
Spanje
Postcode 03560 - Spanje
| Bedrijven | 5.707 |
| Geschatte totale omzet | ~€ 285,6 mln. |
| Mediane omzet per bedrijf | ~€ 54,9K |
| Geschatte banen | 8.359 |
| Geschatte loonsom | ~€ 164,6 mln. |
mediaan van 2.885 van de 5.707 bedrijven met schattingen Schatting op basis van sterke signalen
Kaart van Postcode 03560 - Spanje
Interactieve kaart
Hoe 03560 presteert
| 03560 | Stad | Spanje | |
|---|---|---|---|
| Bedrijven | 5.707 | 16 | 11.684.672 |
| Met omzetschattingen | 2.885 | 0 | 4.105.326 |
| Totale omzet | ~€ 285,6 mln. | — | ~€ 417,7 mld. |
| Gemiddelde | ~€ 99,0K | — | ~€ 101,8K |
| Mediaan | ~€ 54,9K | — | ~€ 51,1K 1,1× |
| Banen | 8.359 | — | 12.097.314 |
| Geschatte loonsom | ~€ 164,6 mln. | — | ~€ 261,9 mld. |
Vermenigvuldigingsfactoren tonen 03560 ten opzichte van elke kolom. mediaan van 2.885 van de 5.707 bedrijven met schattingen Schatting op basis van sterke signalen
Uitsplitsing naar industrie in Postcode 03560 - Spanje
| Branches | Bedrijven | Totale omzet | Mediaan | Banen |
|---|---|---|---|---|
| Groot- en detailhandel in en reparatie van auto's en motorfietsen | 812 | ~€ 72,3 mln. | ~€ 65,0K | 1.732 |
| Verschaffen Van Accommodatie En Maaltijden | 1.075 | ~€ 63,0 mln. | ~€ 58,3K | 2.171 |
| Exploitatie van en handel in onroerend goed | 418 | ~€ 18,1 mln. | ~€ 53,8K | 399 |
| Menselijke Gezondheidszorg En Maatschappelijke Dienstverlening | 188 | ~€ 16,6 mln. | ~€ 59,9K | 548 |
| Vrije Beroepen En Wetenschappelijke En Technische Activiteiten | 248 | ~€ 16,3 mln. | ~€ 51,6K | 391 |
| Bouwnijverheid | 223 | ~€ 14,5 mln. | ~€ 84,7K | 360 |
| Kunst, Amusement En Recreatie | 271 | ~€ 11,9 mln. | ~€ 39,0K | 408 |
| Overige Diensten | 298 | ~€ 11,3 mln. | ~€ 35,3K | 472 |
| Vervoer En Opslag | 129 | ~€ 8,6 mln. | ~€ 79,5K | 236 |
| Financiële Activiteiten En Verzekeringen | 89 | ~€ 8,0 mln. | ~€ 124,7K | 189 |
| Administratieve En Ondersteunende Diensten | 102 | ~€ 6,1 mln. | ~€ 65,2K | 164 |
| Distributie Van Water; Afval- En Afvalwaterbeheer En Sanering | 16 | ~€ 5,3 mln. | ~€ 235,6K | 84 |
| Onderwijs | 137 | ~€ 4,4 mln. | ~€ 34,0K | 263 |
| INDUSTRIE | 51 | ~€ 4,2 mln. | ~€ 67,2K | 116 |
| Openbaar bestuur en defensie; verplichte sociale verzekeringen | 22 | ~€ 2,4 mln. | ~€ 78,4K | 73 |
| Informatie En Communicatie | 46 | ~€ 1,8 mln. | ~€ 38,6K | 62 |
| Productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht | 6 | ~€ 700,3K | ~€ 164,0K | 14 |
| Landbouw, Bosbouw En Visserij | 3 | — | — | 3 |
| Huishoudens Als Werkgever; Niet-Gedifferentieerde Productie Van Goederen En Diensten Door Huishoudens Voor Eigen Gebruik | 1 | — | — | — |
Industriegroepen in Postcode 03560 - Spanje
| Branches | Bedrijven | Totale omzet | Mediaan | Banen |
|---|---|---|---|---|
| Winkelen | 458 | ~€ 61,3 mln. | ~€ 62,9K | 1.480 |
| Alle eten en drinken | 570 | ~€ 53,4 mln. | ~€ 63,8K | 1.877 |
| Onroerend Goed | 246 | ~€ 18,0 mln. | ~€ 53,2K | 388 |
| Medisch en gezondheid | 111 | ~€ 13,6 mln. | ~€ 52,1K | 396 |
| Bouwnijverheid | 70 | ~€ 10,1 mln. | ~€ 77,5K | 226 |
| Corporate management | 42 | ~€ 9,3 mln. | ~€ 58,1K | 136 |
| Reizen en transport | 137 | ~€ 9,1 mln. | ~€ 48,3K | 282 |
| Persoonlijke diensten | 129 | ~€ 7,5 mln. | ~€ 35,8K | 325 |
| Automobiel | 46 | ~€ 6,3 mln. | ~€ 83,8K | 140 |
| Sport en vrije tijd | 112 | ~€ 6,0 mln. | ~€ 39,8K | 250 |
| Groothandelelaren | 39 | ~€ 5,4 mln. | ~€ 72,3K | 125 |
| Bouwnijverheid | 42 | ~€ 5,1 mln. | ~€ 94,3K | 147 |
| Reizen en transport | 29 | ~€ 4,5 mln. | ~€ 93,3K | 143 |
| Casino's | 12 | ~€ 4,5 mln. | ~€ 294,0K | 72 |
| Onderwijs | 99 | ~€ 4,4 mln. | ~€ 34,2K | 263 |
| Juridisch en financieel | 16 | ~€ 3,7 mln. | ~€ 77,2K | 62 |
| Reizen en transport | 31 | ~€ 3,5 mln. | ~€ 75,7K | 79 |
| Juridisch en financieel | 10 | ~€ 2,7 mln. | ~€ 185,3K | 80 |
| Juridisch en financieel | 30 | ~€ 2,7 mln. | ~€ 74,2K | 76 |
| Overheidsinstanties | 16 | ~€ 2,2 mln. | ~€ 77,9K | 59 |
| Alle deelnemende organisaties | 40 | ~€ 2,0 mln. | ~€ 33,6K | 93 |
| Reparatie van computers en huishoudelijke apparaten | 29 | ~€ 1,8 mln. | ~€ 35,0K | 54 |
| Onbereikbaar | 12 | ~€ 1,6 mln. | ~€ 117,0K | 65 |
| Verhuurbedrijf | 17 | ~€ 1,5 mln. | ~€ 39,6K | 34 |
| Maatschappelijk werk | 16 | ~€ 1,5 mln. | ~€ 87,7K | 82 |
| Creatieve kunsten | 18 | ~€ 1,4 mln. | ~€ 40,1K | 60 |
| Onbereikbaar | 16 | ~€ 1,3 mln. | ~€ 44,7K | 49 |
| Wetenschappelijke en technische diensten | 35 | ~€ 1,3 mln. | ~€ 27,2K | 69 |
| Reclame en Marketing | 18 | ~€ 1,1 mln. | ~€ 42,6K | 40 |
| Onbereikbaar | 21 | ~€ 661,6K | ~€ 25,1K | 34 |
Schatting op basis van sterke signalen
Belangrijke categorieën in Postcode 03560 - Spanje
| Branches | Bedrijven | Totale omzet | Mediaan | Banen |
|---|---|---|---|---|
| Restaurants | 651 | ~€ 45,4 mln. | ~€ 71,9K | 1.588 |
| Winkelen Overig | 87 | ~€ 16,1 mln. | ~€ 109,7K | 291 |
| Onroerend Goed | 264 | ~€ 11,0 mln. | ~€ 62,1K | 253 |
| Bouw van gebouwen | 119 | ~€ 9,6 mln. | ~€ 76,0K | 221 |
| Restaurants | 185 | ~€ 8,6 mln. | ~€ 47,3K | 305 |
| Medisch en gezondheid | 74 | ~€ 8,4 mln. | ~€ 71,2K | 201 |
| Corporate management | 33 | ~€ 8,2 mln. | ~€ 63,8K | 97 |
| Overige accommodatie | 219 | ~€ 8,0 mln. | ~€ 44,1K | 249 |
| Onroerend Goed | 154 | ~€ 7,1 mln. | ~€ 44,9K | 147 |
| Alle eten en drinken | 99 | ~€ 6,4 mln. | ~€ 65,0K | 232 |
| Winkelen | 36 | ~€ 5,9 mln. | ~€ 230,3K | 125 |
| Benzinestation | 25 | ~€ 4,9 mln. | ~€ 259,9K | 51 |
| Financien | 61 | ~€ 4,8 mln. | ~€ 97,9K | 88 |
| Ijzerhandel | 32 | ~€ 4,5 mln. | ~€ 67,4K | 75 |
| Casino's | 16 | ~€ 4,2 mln. | ~€ 283,0K | 64 |
| Kledingwinkels | 88 | ~€ 4,1 mln. | ~€ 49,4K | 147 |
| Postkantoor | 32 | ~€ 4,0 mln. | ~€ 93,3K | 118 |
| Winkelen Overig | 79 | ~€ 4,0 mln. | ~€ 43,7K | 123 |
| Medisch en gezondheid | 80 | ~€ 3,8 mln. | ~€ 45,1K | 160 |
| Ijzerhandel | 48 | ~€ 3,8 mln. | ~€ 69,0K | 95 |
| Kappers | 120 | ~€ 3,7 mln. | ~€ 35,3K | 175 |
| Autogarage | 54 | ~€ 3,2 mln. | ~€ 59,5K | 80 |
| Electronicawinkel | 42 | ~€ 2,9 mln. | ~€ 64,7K | 85 |
| Sport en vrije tijd | 102 | ~€ 2,8 mln. | ~€ 40,9K | 115 |
| Financiele diensten | 22 | ~€ 2,8 mln. | ~€ 245,1K | 83 |
| Persoonlijke diensten | 53 | ~€ 2,5 mln. | ~€ 34,9K | 91 |
| Automobiel | 22 | ~€ 2,2 mln. | ~€ 154,5K | 35 |
| Bouw anders | 26 | ~€ 2,1 mln. | ~€ 101,1K | 61 |
| Groothandel bouwmaterialen | 17 | ~€ 2,0 mln. | ~€ 121,1K | 43 |
| Bouw anders | 33 | ~€ 1,9 mln. | ~€ 124,4K | 42 |
| Openbaar bestuur | 15 | ~€ 1,7 mln. | ~€ 78,0K | 40 |
| Advocaten/juristen | 31 | ~€ 1,7 mln. | ~€ 68,9K | 45 |
| Sport en vrije tijd | 56 | ~€ 1,5 mln. | ~€ 35,9K | 76 |
| Winkelen | 15 | ~€ 1,5 mln. | ~€ 65,0K | 37 |
| Treinen en bussen | 54 | ~€ 1,4 mln. | ~€ 75,0K | 33 |
| Andere ledenorganisaties | 26 | ~€ 1,4 mln. | ~€ 46,8K | 39 |
| Sportartikelen | 18 | ~€ 1,4 mln. | ~€ 73,3K | 37 |
| Tabakszaken | 12 | ~€ 1,3 mln. | ~€ 89,7K | 32 |
| Creatieve kunsten | 22 | ~€ 1,2 mln. | ~€ 35,3K | 52 |
| Machinegroothandel | 14 | ~€ 1,1 mln. | ~€ 59,1K | 25 |
| Wasserette | 15 | ~€ 1,1 mln. | ~€ 82,7K | 56 |
| Corporate management | 29 | ~€ 1,1 mln. | ~€ 56,5K | 36 |
| Lichamelijke oefening | 40 | ~€ 1,0 mln. | ~€ 35,2K | 58 |
| Accountants | 28 | ~€ 996,2K | ~€ 69,8K | 30 |
| Maatschappelijk werk | 18 | ~€ 956,3K | ~€ 82,4K | 47 |
| Technische bouwbedrijven | 33 | ~€ 954,6K | ~€ 41,4K | 42 |
| Religie (Geloof) | 34 | ~€ 840,2K | ~€ 29,8K | 49 |
| Educatie anders | 29 | ~€ 816,8K | ~€ 27,7K | 54 |
| Elektrische installatie | 28 | ~€ 782,6K | ~€ 63,0K | 32 |
| Gespecialiseerde ontwerpen | 24 | ~€ 751,0K | ~€ 30,9K | 36 |
| Sportcentra | 20 | ~€ 733,3K | ~€ 44,7K | 37 |
| Reclame en Marketing | 27 | ~€ 648,8K | ~€ 36,4K | 29 |
| Reparatie anders | 17 | ~€ 429,3K | ~€ 28,3K | 19 |
| Musea | 23 | ~€ 420,3K | ~€ 25,1K | 22 |
| Detailhandel textiel | 11 | ~€ 406,6K | ~€ 32,2K | 20 |
| Cultureel onderwijs | 16 | ~€ 380,0K | ~€ 18,5K | 33 |
| Fotografie | 16 | ~€ 306,4K | ~€ 22,5K | 20 |
Schatting op basis van sterke signalen
Postcode 03560 - Spanje — Omzettrend
Mediane bedrijfsomzet per jaar
| Jaar | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mediane omzet per bedrijf | ~€ 44,7K | ~€ 41,2K | ~€ 46,3K | ~€ 50,4K | ~€ 56,0K | ~€ 59,4K |
Omzet gemodelleerd voor dezelfde 2.885 bedrijven over alle jaren. Schatting op basis van sterke signalen
Grootste bedrijven naar geschatte omzet
- Hellotax Global S.L. — El Campello · ~€ 5,8 mln.
- Mercadona — Alicante · ~€ 3,0 mln.
- Mercadona — El Campello · ~€ 2,8 mln.
- Blue Gold Desalacion SL — El Campello · ~€ 2,4 mln.
- Bigmat Lledó — El Campello · ~€ 1,9 mln.
Overheidsstatistieken voor 03560
Alicante/Alacant — Comunitat Valenciana
| Alicante/Alacant | Spanje | |
|---|---|---|
| Bevolking (2025) | 2.033.566 | 49.128.297 |
| Bevolkingsdichtheid (2024) | 349,1 | 97,2 |
| Gemiddelde leeftijd (2025) | 45,9 | 45,8 |
| Levensverwachting (2024) | 83,5 | 84 |
| Huishoudinkomen per hoofd van de bevolking (2023) | € 16.000 | € 18.300 |
| Bbp per hoofd van de bevolking (2023) | € 23.500 | € 32.600 |
| Werkloosheidspercentage (2025) | 11,6% | 10,5% |
| Werkgelegenheidspercentage (2025) | 70,8% | 72,4% |
Bron: Eurostat
Alicante/Alacant — Inkomens- en bbp-trend
Huishoudinkomen en bbp per hoofd van de bevolking per jaar
| Jaar | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huishoudinkomen per hoofd van de bevolking | € 12,1K | € 12,7K | € 12,9K | € 13,3K | € 13,7K | € 14,3K | € 14,0K | € 14,6K | € 14,8K | € 16,0K |
| Bbp per hoofd van de bevolking | € 16,9K | € 17,6K | € 18,5K | € 19,3K | € 19,8K | € 20,3K | € 18,3K | € 20,3K | € 21,7K | € 23,5K |
Bron: Eurostat